Yöneticilerimiz

btozal

BAYRAM TOZAL

Genel Koordinatör (Anasınıfı / İlkokul Müdürü)

Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi İlköğretimde Program Geliştirme alanında yüksek lisans yaparken sınıf öğretmenliğine atandı. Daha sonra sırasıyla sınıf öğretmenliği, müdür yardımcılığı, müdür vekilliği, birçok okulda okul müdürlüğü, Adana İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı. görevlerinde bulundu. Yöneticilik görevlerinde bulunduğu sırada aynı zamanda eğitimine devam etti. Kamu Yönetimi, Türk Dili ve Edebiyatı, Adalet Yüksek Okulu bitirdi. Toros Üniversitesi İşletme alanında Yüksek Lisansını tamamladı. Kahraman Maraş Sütçü İmam Üniversitesinde “ Eğitim Yönetimi Denetimi ve Ekonomisi” alanında Yüksek Lisansını tamamladı. Çok sayıda hizmet içi eğitim kursu ve seminerine katıldı. İngiltere, İspanya, Almanya, Fransa, Romanya’ya çeşitli zamanlarda ziyaretlerde bulunarak eğitim sistemleri üzerinde incelemelerde bulundu. 15/06/2015 tarihinde TED ADANA KOLEJİNE müdür olarak atandı. Evlidir.

bayram.tozal@tedadanakoleji.k12.tr


dsc_0269

Oğuz KORKMAZ

Okul Müdürü (Ortaokul / Lise)

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. TED Ankara Kolejinde 6 yıl Lise biyoloji zümresinde öğretmenlik yaptı. Bu sürede O.D.T.Ü. Eğitim Fakültesi Orta Öğretim Fen Matematik Alanları eğitiminde yüksek lisansını tamamladı. 2007 yılından itibaren 4 yıl süreyle İhsan Doğramacı Vakfı Bilkent Üniversitesi Doğu İlleri Projesi kapsamında Özel Bilkent Erzurum Laboratuvar lisesinde öğretmenlik ve Fen Bilimleri Zümre başkanlığı görevlerinde bulundu. Bu sürede uluslararası müfredat ve programlar konusunda kendisini geliştirme imkânı buldu. Cambridge Üniversitesi IGCSE ve IB Diploma Programı ile ilgili İngiltere, İspanya ve Belçika’da hizmet içi eğitim ve sempozyumlara katıldı, incelemelerde bulundu. Son olarak 2011-2016 yılları arasında 5 yıl süreyle Özel Tarsus Amerikan Kolejinde Akademik Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.  01/09/2016 tarihinde TED Adana Koleji Ortaokuluna müdür olarak atandı.   Evli ve 2 kız babasıdır.

oguz.korkmaz@tedadanakoleji.k12.tr

 


Ceylan SIRMA

Müdür Yardımcısı (Okul Öncesi / İlkokul )

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. İstek Vakfı Acıbadem Anaokulu, Marmara Üniversitesi Göztepe Uygulama Anaokulu ve Kadir Rezzan Has Anaokulunda stajyer öğretmenlik yaptı. Bostancı Doğa Koleji Anaokulunda 6 Yaş Sınıf Öğretmenliği yaptı. İstek Vakfı Özel Anaokulunda çeşitli yaş gruplarında sınıf öğretmeni olarak görev aldı. Uluslararası eğitim veren bu kurumda, okul öncesi eğitim programını tam zamanlı İngilizce olarak uyguladı. Bu sürede Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisans yaptı. Tezini İnsan Kaynakları alanında Performans Değerlendirme Sistemi üzerine yazdı. Son olarak, TED Zonguldak Kolejinde Anaokulu Müdür Yardımcılığı görevini aldı.  5 yıl süreyle görevini yaptıktan sonra 2016-2017 Eğitim- Öğretim yılında okulumuzda göreve başlamıştır.

ceylan.sirma@tedadanakoleji.k12.tr


Şule YALIN

Müdür Yardımcısı (İlkokul)

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden 2003 yılında mezun oldu. Aynı üniversitede, Çağdaş İngiliz Romanı alanında başladığı yüksek lisans eğitimine, TED Van Kolejinde göreve başlaması sebebiyle ara verdi. Bir yıl süreyle TED Van Koleji, hemen ardından 4 yıl süreyle de TED Gaziantep Kolejinde İngilizce öğretmeni ve Bölüm başkanı olarak görev yaptı. TED Gaziantep Kolejindeki görevi süresince, Cambridge ESOL sınavları eğitim ve uygulama çalışmaları, Uluslararası Gençlik Ödülü Derneği Ödül Lideri Eğitimi ve Oxford Teachers’ Academy öğretmen geliştirme eğitimlerinin yanı sıra, THK Model Uçak Eğitimi, Proje döngüsü, Aktif Öğrenme, Çocuklarla Yaratıcı Drama ve Müzik gibi çeşitli alanlarda eğitimlere katıldı. 2009 yılından itibaren 8 yıl süreyle Özel Çukurova Bilfen İlkokulunda İngilizce öğretmeni olarak çalıştı. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında, okulumuzda İlkokul 3 ve 4. sınıflardan sorumlu Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve bir erkek çocuk annesidir.

sule.yalin@tedadanakoleji.k12.tr

 


Eyüp ÖZDEMİR

Müdür Yardımcısı (Ölçme ve değerlendirme)

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.  Çeşitli eğitim kurumların da gerek idari gerekse eğitmenlik alanlarında aktif görevler aldı. Bu görevler arasında Network Uzmanlığı ve Bilgi Yönetimi adında çeşitli kurslarda eğitmenlik yaptı. Öncesinde TED ADANA KOLEJİNE Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı şu an  ise  Ortaokul Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte. Evli ve 1 kız babasıdır.

eyup.ozdemir@tedadanakoleji.k12.tr


Sezen ARIOĞLU

Müdür Yardımcısı (Ortaokul)

Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 15 Yıldır çeşitli eğitim kurumlarında gerek öğretmenlik gerekse zümre başkanlığı görevlerinde bulundu. Yaratıcı Düşünme ve İnovasyon, etkinlik geliştirme, lider öğretmen, öğrenen organizasyon, öğretmen koçluğu gibi çeşitli eğitimlere, ulusal ve uluslararası sempozyumlara katıldı. TED Adana Koleji’nin kuruluşundan bu yana kurumumuzda görev almıştır. 2017 – 2018 Eğitim öğretim yılından itibaren ise ortaokul 5 ve 6. sınıftan sorumlu müdür yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

sezen.arioglu@tedadanakoleji.k12.tr


Nilay YAŞAR Müdür Yardımcısı (Ortaokul)

Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi İlköğretim Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 16 yıllık Eğitim-Öğretim hayatı boyunca Türkiye’nin çeşitli illerinde farklı eğitim kurumlarında Fen Bilimleri Öğretmenliği ve Zümre Başkanlığı görevlerinde bulundu. Yaratıcı düşünme, İnovasyon Etkinlik Geliştirme, Lider Öğretmen, Öğrenci Koçluğu, STEM ,  Model Uçak, Zeka ve Akıl Oyunları, Sınırsız Mavi,Araştırmaya Dayalı Bilim Öğretiminde Değerlendirme Stratejileri, Unimat Traning gibi çeşitli alanlarda eğitimlere katıldı. XI. Ulusal Fen bilimleri ve Matematik eğitimi kongresine ve eğitim teknolojileri zirvesine katıldı. TED Adana Kolejinin kuruluşundan bu yana kurumumuzda Fen Bilimleri Zümre Başkanı ve İnovasyon Eşbaşkanı olarak görev almıştır. Görev aldığı süreçte okulumuzu TÜBİTAK proje yarışmalarında temsil ederek 2016-2017 yılında fizik dalında 2.cilik getirmiş,2017-2018 yılında ise biyoloji dalında katılım göstermiştir.2018-2019 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Ortaokul 7. ve 8. Sınıflardan sorumlu Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Evli ve 1 çocuk annesidir.

 

nilay.yasar@tedadanakoleji.k12.tr


Sanem GÖZÜYEŞİL

Müdür Yardımcısı (Lise)

Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünden mezun oldu. Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Anorganik Ana Bilim dalında Yüksek lisansını tamamladı. Yüksek Lisans çalışmalarına ait  Uluslararası ‘Acta’ dergisinde 2 yayını bulunmaktadır. Ayrıca çalışmalar, ’Ulusal Kimya’ İstanbul kongresinde ve ‘İnternational Symposium on Süpercritical Fluids’ Fransa’da sunuldu. 2001 yılında itibaren çeşitli Eğitim kurumlarında Öğretmenlik, Zümre Başkanlığı ve Kimya Bölüm yazarlığı görevlerinde bulundu. ISO 9001 Kalite Sistemi Kalite Güvence Sorumlusu olarak sistem kurulumunda  ve sistemin devamlılığında İç Denetçi olarak görev yaptı. Son olarak 2011 yılından itibaren Başkent Üniversitesi Özel Başkent Okulları  Müdür Yardımcısı olarak görev aldı .01/09/2017 tarihinden İtibaren TED Adana Kolejinde göreve başlamıştır. Evlidir.

senem.gozuyesil@tedadanakoleji.k12.tr


Esra AYDINALP

Müdür Yardımcısı (İlkokul)

Mersin Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden 2003 yılında mezun oldu. Hentbol branşında uzun yıllar sporculuk ve hakemlik yaptı. Halkoyunları branşında aldığı  eğitimlerle usta öğreticilik sertifikası almış ve ülkemizi uluslararası platformlarda temsil etmiştir.  Zumba Yetişkin ve Zumba Kids- Zumba Jr. Eğitmeni. Adana Final Okullarında Beden Eğitimi Öğretmenliği yaptı. Öğrenen Organizasyon öğrenci ve öğretmen koçluğu, Uluslararası Okul Dışı Kamp Eğitimlerine katıldı.TED Adana Kolejinin kuruluşundan bu yana kurumumuzda Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev almıştır. 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılından itibaren İlkokul 1 ve 2. Sınıflardan sorumlu müdür yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

esra.aydinalp@tedadanakoleji.k12.tr

 

 

ATATÜRK KÖŞESİ

#

TANITIM FİLMLERİMİZ
TED ADANA GAZETESİ

ŞİİR VE ÖYKÜ KİTAPLARIMIZ

BAĞLANTILAR

# # # # # # # # # # # #
# #