Kurucularımız

TAHA ALTAYLI

05.01.1966 yılında Adana/Ceyhan’da doğan Taha Altaylı, ilk, orta ve lise eğitimini Ceyhan’da tamamladıktan sonra İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde altı yıllık bir tıp eğitiminin ardından Almanya’nın Giessen şehrindeki Justus-Liebig Üniversitesi’nde psikiyatri uzmanlığına başlamış ama sonrasında yarıda bırakarak iş hayatına atılmıştır. Evli, iki çocuk babasıdır.

1992 yılında Orta Asya’da ticaret hayatına başlamış 1996 yılında TA Grup (TAG) kurmuştur. Grup bünyesinde Ata Stroy Kazakistan’ın önde gelen müteahhitlik şirketlerinden biridir.

2008 yılında Türkiye’de inşaat, enerji, film yapım ve dağıtım, finans ve danışmanlık gibi farklı sektörlerde faaliyetlerine başlayarak emin adımlarla ticari hayatına devam etmektedir.

AYCAN MELEK ERGEN

05.07.1964 Tarihinde Konya da doğdu. Spor İl Müdürlüğünde ve Jimnastik federasyonun da, Jimnastik antrenörlüğü, spor hocalığı yaptı. 2000 Yılından itibaren, kendi firması ile, spor eğitmenliği, danışmanlığı yapıyor. İki çocuk annesi olup TED Adana koleji kurucularından dır.

ZÜBEYDE ERGEN

17.09.1967 Tarihinde Niğde de doğdu. Turizm ve otelcilik yüksekokulunu bitirdi. İki çocuk annesi olup TED Adana Koleji kurucularındandır.


Ansolon