Lise Veli Görüşme Saatleri

2021 – 2022 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILI TED ADANA KOLEJİ ÖZEL ANADOLU LİSESİ
2. DÖNEM VELİ – ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ
ÖĞRETMEN ADI – SOYADI BRANŞI GÖRÜŞME GÜNÜ – 1 GÖRÜŞME SAATİ – 1 GÖRÜŞME GÜNÜ – 2 GÖRÜŞME SAATİ – 2
EYÜP KARAMAN PDR LÜTFEN RANDEVU ALINIZ  LÜTFEN RANDEVU ALINIZ
EBRU KILIÇER BİYOLOJİ ÇARŞAMBA 09.50 – 10.30 PERŞEMBE 13.40 – 14.20
HASAN YILMAZİŞLER BİYOLOJİ PAZARTESİ 09.50 – 10.30 SALI 11.30 – 12.10
KENAN SARIKAYA KİMYA SALI 15.20 – 15.50 ÇARŞAMBA 12.30 – 13.00
FETHİYE TUĞBA AKÇINAR KİMYA ÇARŞAMBA 13.40 – 14.20 PERŞEMBE 10.40 – 11.20
DİLARA YELTEKİN FİZİK SALI 16.10 – 16.50 ÇARŞAMBA 11.30 – 12.10
HÜSEYİN İLKER BALCI FİZİK PAZARTESİ 10.40 – 11.20 PERŞEMBE 16.05 – 16.45
FERİDE HÜVEYLİ TDE PAZARTESİ 11.30 – 12.10 SALI 11.30 – 12.10
ÜMİT ŞAHİN TDE SALI 09.00 – 09.40 PERŞEMBE 15.20 – 16.00
ERGÜN ACAR TDE SALI 10.40 – 11.20 ÇARŞAMBA 10.40 – 11.20
ATİLLA PİRİNÇOĞLU MATEMATİK SALI 11:30 – 12:10 PERŞEMBE 14.30 – 15.10
EDİZ CANBOLAT MATEMATİK PAZARTESİ 09.50 – 10.30 ÇARŞAMBA 15.20 – 16.00
BUKET ÖNSERT MATEMATİK ÇARŞAMBA 10.30 – 11.20 PERŞEMBE 14.20 – 15-10
ÇİĞDEM YILMAZİŞLER MATEMATİK PAZARTESİ 11.30 – 12.10 ÇARŞAMBA 13.40 – 14.20
EBRU GÜÇLÜ YABANCI DİLLER SALI 15:00 – 15:40 PERŞEMBE 09:00 – 9:40
MERVE EREK İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 09:50 – 10:30 CUMA 10:40 – 11:20
YELENA KUZOVICH İNGİLİZCE PAZARTESİ 10.40 – 11.20 SALI 10.40 – 11.20
AYNUR HUSEYNOVA İNGİLİZCE PERŞEMBE 09.50 – 10.30 CUMA 09.50 – 10.30
EVŞEN NURİYE ŞAHİN İNGİLİZCE SALI 12.10 – 13.00 CUMA 13.40 – 14.20
ZEHRA KARŞI ALMANCA PAZARTESİ 09.50 – 10.30 ÇARŞAMBA 16.00 – 16.40
FATMA GÜMÜŞ ALMANCA PAZARTESİ 10.40 – 11.20 PERŞEMBE 13.40 – 14.20
LUKA GURGENİDZE İSPANYOLCA PAZARTESİ 10.40 – 11.20 PERŞEMBE 13.40 – 14.20
EVELYN AKBULUT İSPANYOLCA PAZARTESİ 09.50 – 10.30 ÇARŞAMBA 16.00 – 16.40
OZAN YALIMKILINÇ DKAB PAZARTESİ 13.40 – 14.20 PERŞEMBE 13.40 – 14.20
AYSUN EYİ COĞRAFYA ÇARŞAMBA 10:40 – 11:20 PERŞEMBE 10:40 – 11:20
ZEYNEP GÜRKAN ERKOÇ TARİH PAZARTESİ 09.00 – 09.40 ÇARŞAMBA 10.40 – 11.20
MEHMET MURAT ÖZTÜRK TARİH SALI 13:40 – 14:20 CUMA 09:00 – 09:40
MÜGE KARAOĞLU FELSEFE PAZARTESİ 10.40 – 11.20 CUMA 10.40 – 11.20
ELİF ÖZMEN DÖNMEZ BEDEN EĞİTİMİ PAZARTESİ 13:40 – 14:20 PERŞEMBE 12:50 – 13:30
İSMAİL ÇAKIT BEDEN EĞİTİMİ SALI 13:00 – 13:40 PERŞEMBE 13:00 – 13:40
ESRA DÖNMEZ MÜZİK PAZARTESİ 11.30 – 12.10 ÇARŞAMBA 11.30 – 12.10
EMRE YEŞİL MÜZİK PAZARTESİ 11.30 – 12.10 ÇARŞAMBA 11.30 – 12.10
HALİL OSMAN CAN DEMİR GÖRSEL SANATLAR ÇARŞAMBA 12:50 – 13:30 PERŞEMBE 09.50 – 10.30
AYDAN AKSOY GÖRSEL SANATLAR SALI 11.30 – 12.10 CARŞAMBA 09.50 – 10.30
TARIK BUĞRA KUVVET BİLİŞİM TEK. VE YAZILIM ÇARŞAMBA 10:40 – 11:20 PERŞEMBE 10:40 – 11:20
AHMET AYHAN BİLİŞİM TEK. VE YAZILIM ÇARŞAMBA 13:40 – 14:20 SALI 11:30 – 12:10

 

Atatürk Köşesi

Ansolon