Akademik Kadro

Türk Eğitim Derneği, öğretmenleri eğitim kurumlarının hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşlar olarak görmektedir. Bu nedenle de okullarında görev yapacak, alanında ve öğretmenlik mesleğinde yetkin öğretmenlerin seçiminde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

TED Adana Kolejinde öğretmen ve yönetici istihdamı, Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nin Ankara’da yürüttüğü yazılı ve mülâkat süreçleriyle sağlanmaktadır.

Düzenli aralıklarla tekrarlanan hizmet içi eğitimlerle öğretmenlerimizin mesleki gelişimleri en üst seviyede tutulmaktadır.

 

ANASINIFI / İLKOKUL
BAYRAM TOZAL ANASINIFI / İLKOKUL MÜDÜRÜ
CEYLAN SIRMA ANASINIFI MÜDÜR YRD.
ESRA AYDINALP İLKOKUL MÜDÜR YRD.
ŞULE YALIN İLKOKUL MÜDÜR YRD.
AYSUN YALÇIN ANASINIFI ÖĞRETMENİ
EZGİ SIĞIRCI ANASINIFI ÖĞRETMENİ
MİRAY UYGUNGÜL ANASINIFI ÖĞRETMENİ
BANU TURHAN ANASINIFI ÖĞRETMENİ
GÜLENDEM METE ANASINIFI ÖĞRETMENİ
MERVE ALTIN ANASINIFI ÖĞRETMENİ
ESRA GÜZEL ANASINIFI ÖĞRETMENİ
MİYASE BADAKAL ANASINIFI YARDIMCI ÖĞRETMEN
EZGİ BİNDAL ANASINIFI YARDIMCI ÖĞRETMEN
ARZU AKIN ANASINIFI YARDIMCI ÖĞRETMEN
ELA TAMDOĞAN ANASINIFI YARDIMCI ÖĞRETMEN
SONGÜL CENGİZ ANASINIFI YARDIMCI ÖĞRETMEN
HATİCE BENDAŞ ANASINIFI YARDIMCI ÖĞRETMEN
EMİNE ÖRKMEZ ANASINIFI YARDIMCI ÖĞRETMEN
GÖKÇE GÜMÜŞGERDANLI SINIF ÖĞRETMENİ
ITIR RENCÜZOĞULLARI SINIF ÖĞRETMENİ
ÖZGÜ ARIKAN SINIF ÖĞRETMENİ
GAMZE KARTAL SINIF ÖĞRETMENİ
FATMA TURHAN SINIF ÖĞRETMENİ
ÇAĞLA PINAR ARSLAN SINIF ÖĞRETMENİ
ZEYNEP ANGIN SINIF ÖĞRETMENİ
ESRA KESER SINIF ÖĞRETMENİ
ALİYE DAĞLIOĞLU SINIF ÖĞRETMENİ
HANDAN KÜLTÜR SINIF ÖĞRETMENİ
GAMZE  ARSLANHAN SINIF ÖĞRETMENİ
MELTEM ÜNNÜ SINIF ÖĞRETMENİ
FİLİZ BİLGİÇ SINIF ÖĞRETMENİ
HAFİZE ÖZSOY SINIF ÖĞRETMENİ
ZÜMRÜT ÖZKOÇ SINIF ÖĞRETMENİ
SEVDA ÇAKIN SINIF ÖĞRETMENİ
MÜCEVHER ALPTEKİN SINIF ÖĞRETMENİ
DİLEK DOĞRU SINIF ÖĞRETMENİ
DİLARA OZAT SINIF ÖĞRETMENİ
DİDEM NEBİOĞLU TAŞKAYA İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
AYÇA BAKIRKOL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
ZÜMRÜT ÇELİK İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
ECE ÖZARSLAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
HÜSNE DUYGU ULAŞTIRICI İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
HATİCE KARAKURT İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
CHERRY ROSE BONDOC İNGİLİZCE (NATİVE)
SAEED JAMALİ İNGİLİZCE (NATİVE)
HURİYE DONUK TAKIRTAŞ İNGİLİZCE (NATİVE)
NILUFAR SOLTANOVA İNGİLİZCE (NATİVE)
YEJI SHIN İNGİLİZCE (NATİVE)
ELİF ONATOĞLU GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
SEZER MANAY BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ
BİLGE KORTUN MÜZİK ÖĞRETMENİ
BUKET YALÇINTEKİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
ALİ SERDAR TÜRKÖZ TENİS ÖĞRETMENİ
GÜLDEN YÜKSEL PDR UZMANI
DESTİNA KÜTÜK KISACIK PDR UZMANI
YAĞMUR CANSU AKSU PDR UZMANI
ECE YILDIZHAN CİMNASTİK
EZGİ KAPUSUZOĞLU MASA TENİSİ
OĞUZ METİN SATRANÇ
ORTAOKUL
MUSTAFA BALKAŞ ORTAOKUL MÜDÜRÜ
EYÜP ÖZDEMİR ORTAOKUL MÜDÜR YRD.
SEZEN ARIOĞLU ORTAOKUL MÜDÜR YRD.
NİLAY YAŞAR ORTAOKUL MÜDÜR YRD.
FERDA EVİRGEN TOKSÖZ TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
SELÇUK KABİŞTEKE TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
DERYA SÖYLEMEZ TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
YEŞİM BOĞA TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
DUDU TABUR SAYMAN TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
BİRGÜL AYTOK MATEMATİK ÖĞRETMENİ
CEYDA YILDIRIM MATEMATİK ÖĞRETMENİ
MERYEM BÜŞRA KASAP MATEMATİK ÖĞRETMENİ
EBRU BUGA MATEMATİK ÖĞRETMENİ
GAMZE UÇAR MATEMATİK ÖĞRETMENİ
ÖZLENEN SERT FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ
GÜLCAN KÖSEDAĞ FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ
NİMET MERVE ARI FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ
EZGİ HAKSEVMİŞ FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ
İZLEM YENER BÜYÜKÖZER TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENİ
SÖZAY GELSİN SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ
SEMA SÖKÜN SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ
BURAK YILDIRIM SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ
TUĞÇE DOĞMA İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
ÖZGE CÖMERTPAY İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
SENEM BÜYÜKBAYRAM İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
TUĞÇE DALGINLI BOZKURT İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
HASAN TARIK ERİNMEZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
MEHMET ALİ ERKASAP İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
LEYLA BAYBOĞAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
HANDAN SULANÇ KARADELİ İNGİLİZCE (NATİVE)
AYNUR HUSEYNOVA İNGİLİZCE (NATİVE)
YELENA KUZOVICH İNGİLİZCE (NATİVE)
ALBERTO DIAGO LABRADOR İSPANYOLCA (NATİVE)
ZEHRA KARŞI ALMANCA ÖĞRETMENİ
AHMET AYHAN BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ
YUSUF ÜSTÜNER DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
OZAN YALIMKILINÇ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
AYDAN AKSOY GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
HALİL OSMAN CAN DEMİR GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
ELİF ÖZMEN DÖNMEZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
SEMİR TOPAL YÜZME
ABDULLAH ÇINGI TENİS ÖĞRETMENİ
FIRAT GÜVENÇ VOLEYBOL ÖĞRETMENİ
ESRA DÖNMEZ MÜZİK ÖĞRETMENİ
SONER AZRAK MÜZİK ÖĞRETMENİ
EMRE YEŞİL MÜZİK ÖĞRETMENİ
EZGİ AKSAN PDR UZMANI
AYŞE SILA İNCE PDR UZMANI
LİSE
MUSTAFA BALKAŞ LİSE MÜDÜRÜ
SANEM GÖZÜYEŞİL MÜDÜR YARDIMCISI
ATİLLA PİRİNÇOĞLU MATEMATİK ÖĞRETMENİ
EDİZ CANBOLAT MATEMATİK ÖĞRETMENİ
ÇİĞDEM YILMAZİSLER MATEMATİK ÖĞRETMENİ
EFE GÜNTÜRKÜN BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ
EBRU KILIÇER BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ
FETHİYE TUBA AKÇINAR KİMYA ÖĞRETMENİ
KENAN SARIKAYA KİMYA ÖĞRETMENİ
DİLARA YELTEKİN FİZİK ÖĞRETMENİ
ALİ KAZIM GÜRLEK FİZİK ÖĞRETMENİ
AYSUN EYİ COĞRAYFA ÖĞRETMENİ
ZEYNEP GÜRKAN TARİH ÖĞRETMENİ
EBRU GÜÇLÜ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
EVŞEN NURİYE ŞAHİN İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
LEYLA BAYBOĞAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
FATMA GÜMÜŞ ALMANCA ÖĞRETMENİ
EVELYN AKBULUT İSPANYOLCA (NATİVE)
ÜMİT ŞAHİN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
FERİDE HÜVEYLİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
OZAN YALIMKILINÇ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
ÇAĞRI HET BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
MEHMET GÖK VOLEYBOL
EYÜP KARAMAN PDR UZMANI
DAMLA ÖZDOĞRU MÜZİK ÖĞRETMENİ

Ansolon