Veli Görüşme Saatleri

2019-2020 Eğitim – Öğretim Yılı TED Adana Koleji  Özel İlkokulu

2.Dönem Veli Görüşme Gün ve Saatleri

ÖĞRETMEN ADI BRANŞI 1. GÖRÜŞME GÜNÜ 1.GÖRÜŞME SAATİ 2. GÖRÜŞME GÜNÜ 2. GÖRÜŞME SAATİ
Gökçe GÜMÜŞGERDANLI Sınıf Öğretmeni Çarşamba 10.40 – 11.20 Cuma 10.40 – 11.20
Itır RENCÜZOĞULLARI Sınıf Öğretmeni Salı 10.40 – 11.20 Çarşamba 10.40 – 11.20
Özgü ARIKAN Sınıf Öğretmeni Çarşamba 12.00 – 12.40 Pazartesi 12.00 – 12.40
Mücevher ALPTEKİN Sınıf Öğretmeni Pazartesi 12.00 – 12.40 Salı 12.00 – 12.40
Fatma TURHAN Sınıf Öğretmeni Çarşamba 12.00 – 12.40 Cuma 12.50 – 13.30
ÇAĞLA ARSLAN Sınıf Öğretmeni Pazartesi 15.20 – 16.00 Çarşamba 15.20 – 16.00
Esra KESER Sınıf Öğretmeni Çarşamba 10.40 – 11.20 Cuma 09.00 – 09.40
Zeynep ANGIN Sınıf Öğretmeni Pazartesi 12.00 – 12.40 Cuma 10.40 – 11.20
Aliye DAĞLIOĞLU Sınıf Öğretmeni Çarşamba 12.00 – 12.40 Salı 09.50 – 10.40
Handan KÜLTÜR Sınıf Öğretmeni Pazartesi 12.00 – 12.40 Salı 12.00 – 12.40
Gamze ARSLANHAN Sınıf Öğretmeni Salı 16.10 – 16.50 Perşembe 15.20 – 16.00
Meltem ÜNNÜ Sınıf Öğretmeni Pazartesi 13.40 – 14.20 Salı 12.00 – 12.40
Filiz BİLGİÇ Sınıf Öğretmeni Perşembe 12.00 – 12.40 Cuma 12.00 – 12.40
Hafize ÖZSOY Sınıf Öğretmeni Pazartesi 09.50 – 10.30 Perşembe 09.00 – 09.40
Zümrüt ÖZKOÇ Sınıf Öğretmeni Salı 12.50 – 13.30 Çarşamba 12.50 – 13.30
Sevda ÇAKIN Sınıf Öğretmeni Pazartesi 15.20 – 16.00 Çarşamba 15.20 – 16.00
Gamze KARTAL Sınıf Öğretmeni Salı 10.40 – 11.20 Perşembe 10.40 – 11.20
Dilara ÖZAT Sınıf Öğretmeni Çarşamba 12.00 – 12.40 Perşembe 12.50 – 13.30
Şeyda KAYA Fen Laboratuvar Perşembe 14.30 – 15.10 Perşembe 15.20 – 16.00
Semir TOPAL Yüzme Antrenörü Pazartesi 09.00 – 09.40 Cuma 16.15 – 16.45
Oğuz METİN Satranç Öğretmeni Çarşamba 10.40 – 11.20 Perşembe 09.00 – 09.40
Ece YILDIZHAN Jimnastik Antrenörü Pazartesi 13.40 – 14.20 Çarşamba 09.50 – 10.30
Ali Serdar TÜRKÖZ Beden Eğitimi Öğrt. Pazartesi 09.00 – 09.40 Çarşamba 09.00 – 09.40
Buket YALÇINTEKİN Beden Eğitimi Öğrt. Pazartesi 09.00 – 09.40 Çarşamba 09.00 – 09.40
Sezer MANAY Bilişim Öğretmeni Pazartesi 09.50 – 10.30 Perşembe 09.50 – 10.30
Zümrüt ÇELİK İngilizce Öğretmeni Pazartesi 09.00 – 09.40 Salı 09.00 – 09.40
Ayça BAKIRKOL İngilizce Öğretmeni Pazartesi 09.00 – 09.40 Pazartesi 09.50 – 10.30
Didem Nebioğlu TAŞKAYA İngilizce Öğretmeni Pazartesi 09.00 – 09.40 Pazartesi 16.15 – 16.55
Hüsne Duygu ULAŞTIRICI İngilizce Öğretmeni Pazartesi 10.40 – 11.20 Çarşamba 09.50 – 10.30
Hatice KARAKURT İngilizce Öğretmeni Pazartesi 09.00 – 09.40 Salı 09.00 – 09.40
Saeed JAMALI İngilizce Öğretmeni Pazartesi 09.00 – 09.40 Salı 09.00 – 09.40
Nilufar Soltanli İngilizce Öğretmeni Persembe 09.00 – 09.40 Persembe 16.15 – 16.50
Cherry Rose BONDOC İngilizce Öğretmeni Pazartesi 10.40 – 11.20 Persembe 10.40 – 11.20
Bilge KORTUN Müzik Öğretmeni Pazartesi 09.50 – 10.30 Cuma 09.50 – 10.30
Yusuf ÜSTÜNER Din Kültürü ve A. Bilgisi Salı 09.50 – 10.30 Perşembe 11.30 – 12.10
Elif ONATOĞLU Görsel Sanatlar Salı 09.50 -10.30 Cuma 10.40 – 11.20
Esra DÖNMEZ Müzik-Piyano Pazartesi 15.20 – 16.00 Perşembe 15.20 – 16.00
Soner AZRAK Müzik-Flüt Çarşamba 11.30 – 12.10 Perşembe 15.20 – 16.00
Damla KARAHAN Müzik-Keman Çarşamba 11.30 – 12.10 Perşembe 15.20 – 16.00
Emre YEŞİL Müzik-Gitar Çarşamba 11.30 – 12.10 Perşembe 15.20 – 16.00
Fırat GÜVENÇ Beden Eğitimi-Voleybol Çarşamba 10.40 – 11.40 Salı 10.40 – 11.20
Halil Osman CANDEMİR Model Uçak Kulüp Öğrt. Pazartesi 10.40 – 11.20 Salı 12.50 – 13.30
İzlem YENER Seramik – Kulüp Perşembe 12.50 – 13.30 Perşembe 13.40 – 14.20
Ezgi ŞENTEKİN Masa Tenisi Pazartesi 13.40 – 14.20 Salı 12.00 – 12.40
Atatürk Köşesi

Ansolon