Veli Görüşme Saatleri

2022-2023 Eğitim – Öğretim Yılı TED Adana Koleji Özel İlkokulu

1.Dönem Veli Görüşme Gün ve Saatleri

 

ÖĞRETMEN ADI BRANŞI 1. GÖRÜŞME GÜNÜ 1.GÖRÜŞME SAATİ 2. GÖRÜŞME GÜNÜ 2. GÖRÜŞME SAATİ
Damla Yayla Sınıf Öğretmeni Pazartesi 14:20 – 15:00 Cuma 10:30 – 11:10
Gökçe Gümüşgerdanlı Sınıf Öğretmeni Çarşamba 10:30 – 11:10 Perşembe 08:50 – 09:30
Özgü Gövenç Sınıf Öğretmeni Salı 08:50 – 09:30 Salı 09:40 – 10:20
Fatma Bozdoğan Sınıf Öğretmeni Pazartesi 10:30 – 11:10 Pazartesi 11:20 – 12:00
Çağla Pınar Arslan Sınıf Öğretmeni Pazartesi 11:20 – 12:00 Perşembe 12:40 – 13:20
Aliye Dağlıoğlu Sınıf Öğretmeni Pazartesi 12:40 – 13:20 Salı 11:20 – 12:00
Gamze Arslanhan Sınıf Öğretmeni Pazartesi 10:30 – 11:10 Perşembe 15:05 – 15:45
Esra Keser Sınıf Öğretmeni Pazartesi 10:30 – 11:10 Salı 15:05 – 15:45
Meltem Ünnü Sınıf Öğretmeni Cuma 09:40 – 10:20 Cuma 11:20 – 12:00
Merve Üçgül İyiler Sınıf Öğretmeni Salı 10:30 – 11:10 Çarşamba 10:30 – 11:10
Fatma Büşra Beyaz Sınıf Öğretmeni Pazartesi 12:40 – 13:20 Cuma 11:20 – 12:00
Handan Kültür Sınıf Öğretmeni Çarşamba 14:20 – 15:00 Cuma 11:20 – 12:00
Zümrüt Özkoç Sınıf Öğretmeni Salı 12:40 – 13:20 Cuma 12:40 – 13:20
Gamze Güvenç Sınıf Öğretmeni Salı 14:20 – 15:00 Cuma 11:20 – 12:00
Sevda Çakın Sınıf Öğretmeni Salı 08:50 – 09:30 Cuma 08:50 – 09:30
Dilek Çalyan Sınıf Öğretmeni Salı 08:50 – 09:30 Salı 09:40 – 10:20
Şeyda Kaya Stem Öğretmeni Çarşamba 10:30 – 11:10 Perşembe 09:40 – 10:20
Ali Serdar Türköz Beden Eğitimi Öğrt. Pazartesi 08:50 – 09:30 Salı 08:50 – 09:30
Serin Cavlak Yüzme Antrenörü Pazatesi 08:50 – 09:30 Salı 08:50 – 09:30
Ece Yıldızhan Cimnastik Öğretmeni Pazartesi 10:30 – 11:10 Cuma 13:30 – 14:10
Cem Sabahi Satranç Öğretmeni Perşembe 10:30 – 11:10 Cuma 13:30 – 14:10
Sezer Manay Bilişim Öğretmeni Pazartesi 08:50 – 09:30 Salı 08:50 – 09:30
Elif Onatoğlu Görsel Sanatlar Öğrt. Pazartesi 08:50 – 09:30 Salı 08:50 – 09:30
Bilge Kortun Müzik Öğretmeni Pazartesi 09:40 – 10:20 Salı 09:40 – 10:20
Zümrüt Çelik İngilizce Öğretmeni Salı 13:30 – 14:10 Cuma 08:50 – 09:30
Tuğçe Doğma İngilizce Öğretmeni Salı 08:50 – 09:30 Çarşamba 08:50 – 09:30
Didem Nebioğlu İngilizce Öğretmeni Pazartesi 08:50 – 09:30 Pazartesi 15:50 – 16:30
Hüsne Duygu Ulaştırıcı İngilizce Öğretmeni Pazartesi 08:50 – 09:30 Cuma 08:50 – 09:30
Yeji Shın İngilizce Öğretmeni Pazartesi 08:50 – 09:30 Perşembe 08:50 – 09:30
Cherry Rose Bondoc İngilizce Öğretmeni Salı 11:20 – 12:00 Persembe 09:40 – 10:20
Yusuf Üstüner Din Kültürü Ve A. Bilgisi Çarşamba 11:20 – 12:00 Perşembe 11:20 – 12:00
Soner Azrak Müzik – Flüt Pazartesi 15:05 – 15:45 Perşembe 15:05 – 15:45
Damla Karahan Müzik – Piyano Cuma 14:20 – 15:00 Cuma 15:05 – 15:45
Emre Yeşil Müzik – Gitar Çarşamba 11:20 – 12:00 Cuma 14:20 – 15:00
Betül Sehman Müzik – Keman Pazartesi 11:20 – 12:00 Çarşamba 11:20 – 12:00
Ece Yıldızhan Cimnastik Öğretmeni Pazartesi 10:30 – 11:10 Cuma 13:30 – 14:10
Atatürk Köşesi

Ansolon