Ortaokul Veli Görüşme Saatleri

2021 – 2022 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILI TED ADANA KOLEJİ ÖZEL ORTAOKULU
2. DÖNEM VELİ – ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ
ÖĞRETMEN AD -SOYADI BRANŞI GÖRÜŞME GÜNÜ – 1 GÖRÜŞME SAATİ – 1 GÖRÜŞME GÜNÜ – 2 GÖRÜŞME SAATİ – 2
EZGİ AKSAN PDR LÜTFEN RANDEVU ALINIZ  LÜTFEN RANDEVU ALINIZ
AYŞE SILA İNCE PDR  LÜTFEN RANDEVU ALINIZ  LÜTFEN RANDEVU ALINIZ
FERDA EVİRGEN TÜRKÇE PERŞEMBE 13.40 – 14.20 CUMA 13.40 – 14.20
SELÇUK KABİŞTEKE TÜRKÇE SALI 13.40 – 14.20 CUMA 11.30 – 12.10
DERYA SÖYLEMEZ TÜRKÇE PAZARTESİ 10.40 – 11.20 PERŞEMBE 14.30 – 15.10
DUDU TABUR SAYMAN TÜRKÇE SALI 11.30 – 12.10 PERŞEMBE 11.30- 12.10
YEŞİM BOĞA TÜRKÇE PAZARTESİ 15.20 – 16.00 ÇARŞAMBA 15.20 – 16.00
CEYDA YILDIRIM MATEMATİK SALI 09.00 – 09.40 PERŞEMBE 09.00 – 9.40
MERYEM BÜŞRA KASAP MATEMATİK PAZARTESİ 10.40 – 11.20 PERŞEMBE 10.40 – 11.20
BİRGÜL AYTOK MATEMATİK ÇARŞAMBA 12:50 – 13:30 PAZARTESİ 09.50 – 10.30
EBRU BUGA MATEMATİK SALI 10.40 – 11.20 CUMA 12.50 – 13.30
GAMZE UÇAR MATEMATİK PAZARTESİ 14.30 – 15.10 CUMA 10.40 – 11.20
GÜLCAN KÖSEDAĞ FEN BİLİMLERİ PAZARTESİ 13.40 – 14.20 ÇARŞAMBA 10.40 – 11.20
ÖZLENEN SERT FEN BİLİMLERİ SALI 09.50 – 10.30 SALI 12.50 – 13.30
MERVE ARI SAYGILI FEN BİLİMLERİ PAZARTESİ 12.50 – 13.30 SALI 15.20 – 16.00
EZGİ HAKSEVMİŞ FEN BİLİMLERİ PAZARTESİ 13.40 – 14.20 PERŞEMBE 09.50 – 10.30
SEMA SÖKÜN SOSYAL BİL. PAZARTESİ 10.40 – 11.20 ÇARŞAMBA 12.50 – 13.30
BURAK YILDIRIM SOSYAL BİL. PAZARTESİ 10.40 – 11.20 ÇARŞAMBA 13.40 – 14.20
OZAN YALIMKILINÇ DİN KÜLT. PAZARTESİ 09:00 – 09.40 PERŞEMBE 09:00 – 09:40
YUSUF ÜSTÜNER DİN KÜLT. SALI 10:40 – 11:20 ÇARŞAMBA 10:40 – 11:20
EBRU GÜÇLÜ (BÖLÜM BŞK) İNGİLİZCE SALI 15:00 – 15:40 PERŞEMBE 09:00 – 09:40
SENEM ŞAYANOĞLU İNGİLİZCE SALI 09.50 – 10.30 PERŞEMBE 12.50 – 13.30
TUĞÇE DALGINLI BOZKURT İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 15.20 – 16.00 ÇARŞAMBA 16.05 – 16.45
JÜLİDE ÇALBAY İNGİLİZCE PAZARTESİ 09.50 – 10.30 ÇARŞAMBA 11.30 – 12.10
TUĞÇE DOGMA İNGİLİZCE SALI 09.00 – 09.40 ÇARŞAMBA 09.00 – 09.40
ÖZGE CÖMERTPAY İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 11.30 – 12.10 PERŞEMBE 09.50 – 10.30
SAEED JAMALİ İNGİLİZCE PAZARTESİ 09.50 – 10.30 ÇARŞAMBA 09.50 – 10.30
MEHMET ALİ ERKASAP İNGİLİZCE PAZARTESİ 13:40 – 14:20 SALI 12:50 – 13:30
ÖZLEM İĞNECİ İNGİLİZCE PERŞEMBE 09.50 – 10.30 CUMA 11.30 – 12.10
HANDAN KARADELİ İNGİLİZCE CARSAMBA 09.00 – 9.40 CUMA 11.30 – 12.10
ZEHRA KARŞI (ZÜMRE BŞK) ALMANCA PAZARTESİ 09.50 – 10.30 ÇARŞAMBA 16.00 – 16.40
FATMA GÜMÜŞ ALMANCA PAZARTESİ 10.40 – 11.20 PERŞEMBE 13.40 – 14.20
LUKA GURGENIDZE İSPANYOLCA ÇARŞAMBA 09.00 – 9.40 PERŞEMBE 13:40 – 14:20
EVELYN AKBULUT İSPANYOLCA PAZARTESİ 09.50 – 10.30 ÇARŞAMBA 16.00 – 16.40
TARIK BUĞRA KUVVET BİLİŞİM TEK. PAZARTESİ 10:40 – 11:20 SALI 09:00 – 09:40
AHMET AYHAN BİLİŞİM TEK. SALI 13:40 – 14:20 ÇARŞAMBA 09:00 – 09:40
AYDAN AKSOY GÖRSEL SAN. ÇARŞAMBA 09.50 – 10.30 SALI 11.30 – 12.10
HALİL CAN DEMİR GÖRSEL SAN. SALI 09.50 – 10.30 ÇARŞAMBA 10.40 – 11.20
İZLEM YENER BÜYÜKÖZER TEKNOLOJİ TASARIM ÇARŞAMBA 09.50 – 10.30 PERŞEMBE 09.50 – 10.30
ESRA DÖNMEZ MÜZİK PAZARTESİ 11.30 – 12.10 ÇARŞAMBA 11.30 – 12.10
SONER AZRAK MÜZİK PAZARTESİ 11.30 – 12.10 ÇARŞAMBA 11.30 – 12.10
DAMLA KARAHAN MÜZİK PAZARTESİ 15.20 – 16.00 CUMA 15.20 – 16.00
EMRE YEŞİL MÜZİK PAZARTESİ 11.30 – 12.10 ÇARŞAMBA 11.30 – 12.10
ÇAĞRI HET BEDEN EĞT. PAZARTESİ 11.30 – 12.10 CUMA 09.50 – 10.30
SERİN CAVLAK BEDEN EĞT. SALI 09.00 – 09.40 PAZARTESİ 09.00 – 09.40
Atatürk Köşesi

Ansolon