Veli Görüşme Saatleri

2022-2023 Eğitim – Öğretim Yılı TED Adana Koleji Özel Ortaokulu

1.Dönem Veli Görüşme Gün ve Saatleri

 

ÖĞRETMEN ADI BRANŞI 1. GÖRÜŞME GÜNÜ 1.GÖRÜŞME SAATİ 2. GÖRÜŞME GÜNÜ 2. GÖRÜŞME SAATİ
Ezgi Aksan PDR Randevu Alınması Gerekmektedir Randevu Alınması Gerekmektedir
Eyüp Karaman PDR Randevu Alınması Gerekmektedir Randevu Alınması Gerekmektedir
Gülden Yüksel PDR Randevu Alınması Gerekmektedir Randevu Alınması Gerekmektedir
Destina Kütük PDR Randevu Alınması Gerekmektedir Randevu Alınması Gerekmektedir
Ferda Evirgen Türkçe Perşembe 14:20 – 15:00 Cuma 13:30 – 14:10
Selçuk Kabişteke Türkçe Çarşamba 10:30 – 11:10 Perşembe 10:30 – 11:10
Derya Söylemez Türkçe Pazartesi 14:20 – 15:00 Perşembe 11:20 – 12:00
Dudu Tabur Sayman Türkçe Pazartesi 14:20 – 15:00 Salı 12:10 – 12:50
Meryem Büşra Kasap Matematik Salı 14:20 – 15:00 Perşembe 14:20 – 15:00
Birgül Aytok Matematik Çarşamba 14:20 – 15:00 Cuma 15:05 – 15:45
Ebru Buga Matematik Perşembe 09:40 – 10:00 Perşembe 10:00 – 10:20
Gamze Uçar Matematik Çarşamba 13:30 – 14:10 Cuma 13:30 – 14:10
Gülcan Kösedağ Fen Bilimleri Salı 14:20 – 15:00 Cuma 10:30 – 11:10
Özlenen Sert Fen Bilimleri Çarşamba 11:20 – 12:00 Çarşamba 14:20 – 15:00
Merve Arı Saygılı Fen Bilimleri Pazartesi 13:30 – 14:10 Salı 13:30 – 14:10
Sema Sökün Sosyal Bil. Salı 11:20 – 12:00 Çarşamba 14:20 – 15:00
Burak Yıldırım Sosyal Bil. Çarşamba 13:30 – 14:00 Perşembe 11:20 – 12:00
Ozan Yalımkılınç Din Kült. Salı 11:20 – 12:00 Perşembe 11:20 – 12:00
Yusuf Üstüner Din Kült. Çarşamba 11:20 – 12:00 Perşembe 11:20 – 12:20
Ebru Güçlü (Bölüm Bşk) İngilizce Pazartesi 10:30 – 11:10 Salı 12:00 – 12:40
Senem Şayanoğlu İngilizce Pazartesi 13:30 – 14:10 Salı 10:30 – 11:10
Tuğçe Dalgınlı Bozkurt İngilizce Pazartesi 10:20 – 11:00 Pazartesi 11:10 – 12:00
Özge Cömertpay İngilizce Pazartesi 12:10 – 12:50 Çarşamba 09:40 – 10:20
Saeed Jamali İngilizce Pazartesi 10:30 – 11:10 Salı 09:40 – 10:20
Mehmet Ali Erkasap İngilizce Çarşamba 13:30 – 14:10 Pazartesi 11:20 – 12:00
Özlem İğneci İngilizce Pazartesi 11:20 – 12:00 Salı 11:20 – 12:00
Zehra Karşı Almanca Pazartesi 08:50 – 09:30 Çarşamba 08:50 – 09:30
Emine Köse Almanca Salı 08:50 – 09:30 Çarşamba 15:05 – 15:45
Evelyn Akbulut İspanyolca Pazartesi 08:50 – 09:30 Çarşamba 08:50 – 09:30
Ahmet Ayhan Bilişim Tek. Çarşamba 08:50 – 09:30 Perşembe 09:40 – 10:20
Aydan Aksoy Görsel San. Pazartesi 11:20 – 12:00 Perşembe 11:20 – 12:00
İzlem Yener Büyüközer Teknoloji Tasarım Çarşamba 08:50 – 09:30 Perşembe 08:50 – 09:30
Betül Sehman Müzik Pazartesi 09:40 – 10:20 Salı 14:20 – 15:00
Soner Azrak Müzik Pazartesi 15:05 – 15:45 Perşembe 15:05 – 15:45
Damla Karahan Müzik Cuma 14:20 – 15:00 Cuma 15:05 – 15:45
Emre Yeşil Müzik Salı 13:30 – 14:10 Perşembe 14:20 – 15:00
Elif Özmen Dönmez Beden Eğitimi Salı 10:30 – 11:10 Perşembe 10:30 – 11:10
Can Gültekin Beden Eğitimi Salı 10:30 – 11:10 Perşembe 10:30 – 11:10
Atatürk Köşesi

Ansolon