TOPLUMSAL SORUMLULUK PROJELERİ
27 Aralık 2022![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/Student-Award-Photo-Frame-01.jpg)
Uluslararası Oxford AQA GCSE English as a Second Language Programı Türkiye Birincisi!
29 Aralık 2022![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSC_0031-1200x480.jpg)
TED Adana Koleji Anasınıfları, okulumuzun değerli hemşiresi Venüs Seval Şen tarafından hazırlanan “Temizlik, El Yıkama ve Hijyen” konulu sunumu izlediler. Öğrenciler, günlük yaşamda özellikle temizlik ile ilgili yapılması gereken önemli noktaları dinlediler. Katkılarından dolayı Venüs hemşiremize teşekkür ediyoruz.