![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/3-01-2.png)
Scratch ile Kodlama Etkinlikleri
18 Eylül 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/10-01.png)
OYUN VE HİKÂYENİ OLUŞTURUP KODLAMA ZAMANI
26 Eylül 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/5-01-2-1080x480.png)
TED Adana Koleji Ortaokul öğrencileri, yeni beceriler kazanmak, dünyamızı geliştirmek ve gelişen teknolojiye uyum sağlayabilmek amacıyla ilk mobil uygulamalarını yapmaya başladı.
MIT tarafından geliştirilmiş olan App Inventor 2 uygulaması ile kendi mobil uygulamalarını yaparken arkadaşlarıyla bilgi alış-verişinde bulunarak problemlere çözüm ve uygulamalar geliştirmeye devam edeceklerdir.