![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/WhatsApp-Image-2019-02-07-at-11.17.53.jpeg)
Öğrencimiz Mücahit Gültekin Ümit Milli Takımında!
7 Şubat 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/KFZD0148.jpg)
TED ADANA KOLEJİ 3. SINIF ÖĞRENCİLERİ TRAFİK LEVHALARINI ÖĞRENİYOR
11 Şubat 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/WCUF4393-1200x480.jpg)
![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/WCUF4393.jpg)
İlkokul PDR biriminin “ARKADAŞLIK” teması ile ilgili gerçekleştirdiği “DOST SINIF” uygulamasının 04-08 Şubat 2019 haftasının Dost Sınıfı olarak 2-D sınıfı seçilmiştir. İlkokul Müdür Yardımcımız Esra AYDINALP ve PDR Öğretmenimiz Gülden YÜKSEL 2-D sınıfını tebrik ederek DOST SINIF sertifikasını teslim etti.