![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/IMG_0034.jpeg)
“Almanca Dersi”
26 Kasım 2018![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/IMG_3991.jpg)
TED Adana Koleji Ana sınıfları Kasım Ayında Doğanların Doğum gününü Kutladı
27 Kasım 2018![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/IMG-20181121-WA0003-1200x480.jpg)
TED Adana Koleji Özel Lisesi 9.sınıf öğrencileri günlük hayatta yiyip içtiği besin maddelerinin içeriklerini öğrenmek için biyoloji laboratuvarında 2 saatlik çalışma yaptı. Çalışma boyunca süt, beyaz peynir, ekmek, çay şekeri, patates ve elmayı belirli biyolojik ayraçlar ile test edip sonuçlarını kaydettiler.