Veli Görüşme Saatleri

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI TED ADANA KOLEJİ ÖZEL ORTAOKULU
2.DÖNEM VELİ-ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ
SIRA NO ÖĞRETMEN ADI-SOYADI BRANŞI GÖRÜŞME GÜNÜ-1 GÖRÜŞME SAATİ-1 GÖRÜŞME GÜNÜ-2 GÖRÜŞME SAATİ-2
1 ELA ERGİNKAYA (ZÜMRE BŞK) PDR RANDEVU ALINMASI GEREKMEKTEDİR RANDEVU ALINMASI GEREKMEKTEDİR
2 EZGİ AKSAN PDR RANDEVU ALINMASI GEREKMEKTEDİR RANDEVU ALINMASI GEREKMEKTEDİR
3 FERDA EVİRGEN TOKSÖZ (ZÜMRE BŞK) TÜRKÇE PAZARTESİ 11.30 -12.10 PERŞEMBE 11:30-12:10
4 SELÇUK KABİŞTEKE TÜRKÇE SALI 12:50-13:30 CUMA 10:40-11:20
5 DERYA SÖYLEMEZ TÜRKÇE SALI 15:15-15:45 ÇARŞAMBA 14:35-15:05
6 TELAT DAYAN TÜRKÇE ÇARŞAMBA 09:00-09:40 CUMA 12:50-13:30
7 YEŞİM BOĞA TÜRKÇE SALI 11:30-12:10 CUMA 09:00-09:40
8 CEYDA YILDIRIM (ZÜMRE BŞK) MATEMATİK PAZARTESİ 09:00-09:40 CUMA 15:15-15:45
9 MERYEM BÜŞRA KASAP MATEMATİK PAZARTESİ 13:40-14:20 CUMA 12:50-13:30
10 BİRGÜL AYTOK MATEMATİK PAZARTESİ 15:15-15:45 ÇARŞAMBA 15:15-15:45
11 EBRU BUGA MATEMATİK ÇARŞAMBA 09:00-09:40 PERŞEMBE 14:35-15:05
12 GAMZE UÇAR MATEMATİK PAZARTESİ 15:15-15:45 ÇARŞAMBA 15:15-15:45
13 ATİLLA PİRİNÇOĞLU MATEMATİK PAZARTESİ 12:50-13:30 ÇARŞAMBA 13:40-14:20
14 GÜLCAN KÖSEDAĞ (ZÜMRE BŞK) FEN BİLİMLERİ SALI 12:50-13:30 PAZARTESİ 09:00-09:40
15 TUBA YILDIZHAN FEN BİLİMLERİ ÇARŞAMBA 09:50-10:30 PERŞEMBE 09:00-09:40
16 MERVE ARI FEN BİLİMLERİ PAZARTESİ 15:15-15:45 PERŞEMBE 09:00-09:40
17 EZGİ HAKSEVMİŞ FEN BİLİMLERİ ÇARŞAMBA 09:50-10:30 CUMA 13:40-14:20
18 SÖZAY GELSİN (ZÜMRE BŞK) SOSYAL BİL. SALI 09:00-09:40 PERŞEMBE 11:30-12:10
19 BURAK YILDIRIM SOSYAL BİL. PAZARTESİ 09:00-09:40 PERŞEMBE 09:00-09:40
20 ZEYNEP GÜRKAN SOSYAL BİL. ÇARŞAMBA 09:50-10:30 PERŞEMBE 15:15-15:45
21 SEMA SÖKÜN SOSYAL BİL. ÇARŞAMBA 09:00-09:40 CUMA 09:50-10:30
22 OZAN YALIMKILINÇ DİN KÜLT. SALI 10:40-11:20 CUMA 10:40-11:20
23 YUSUF ÜSTÜNER DİN KÜLT. SALI 09:00-09:40 PERŞEMBE 10:40-11:20
24 EBRU GÜÇLÜ (BÖLÜM BŞK) İNGİLİZCE PAZARTESİ 13:40-14:20 PERŞEMBE 11:30-12:10
25 SENEM ŞAYANOĞLU (ZÜMRE BŞK) İNGİLİZCE PAZARTESİ 11:30-12:10 PERŞEMBE 13:40-14:20
26 BİRCAN KOYLU İNGİLİZCE SALI 11:30-12:10 PERŞEMBE 09:00-09:40
27 EVŞEN ŞAHİN İNGİLİZCE PAZARTESİ 13:40-14:20 SALI 09:00-09:40
28 TUĞÇE DALGINLI İNGİLİZCE SALI 11:30-12:10 ÇARŞAMBA 11:30-12:10
29 TUĞÇE CİVABAŞ İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 15:15-15:45 SALI 11:30-12:10
30 HASAN TARIK ERİNMEZ İNGİLİZCE PAZARTESİ 09:50-10:30 ÇARŞAMBA 10:40-11:20
31 SEVİM ÇİLOĞULLARI İNGİLİZCE PAZARTESİ 10:40-11:20 PERŞEMBE 14:35-15:05
32 ÖZGE CÖMERTPAY İNGİLİZCE SALI 09:50-10:30 CUMA 10:40-11:20
33 ASMA SAIDI İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 10:40-11:20 PERŞEMBE 11:30-12:10
34 SİMGE TEKİRDAĞ İNGİLİZCE SALI 09:50-10:30 CUMA 12:50-13:30
35 AYNUR HUSEYINOVA İNGİLİZCE SALI 09:00-09:40 CUMA 10:40-11:20
36 LEYLA BAYBOĞAN İNGİLİZCE PAZARTESİ 12:50-13:30 PERŞEMBE 12:50-13:30
37 ZEHRA KARŞI (ZÜMRE BŞK) ALMANCA PAZARTESİ 11:30-12:10 CUMA 09:50-10:30
38 FATMA GÜMÜŞ ALMANCA SALI 10:40-11:20 ÇARŞAMBA 09:00-09:40
39 ALBERTO LABRADOR İSPANYOLCA SALI 09:00-09:40 PERŞEMBE 09:50-10:30
40 EVELYN AKBULUT İSPANYOLCA SALI 09:00-09:40 CUMA 10:40-11:20
41 AHMET AYHAN BİLİŞİM TEK. PERŞEMBE 10:40-11:20 CUMA 09:00-09:40
42 AYDAN AKSOY (ZÜMRE BŞK) GÖRSEL SAN. CUMA 09:50-10:30 PERŞEMBE 11:30-12:10
43 HALİL DEMİR GÖRSEL SAN. PAZARTESİ 10:40-11:20 SALI 13:40-14:20
44 İZLEM YENER BÜYÜKÖZER TEKNOLOJİ TASARIM PAZARTESİ 09:00-09:40 SALI 09:00-09:40
45 ESRA DÖNMEZ (ZÜMRE BŞK) MÜZİK SALI 09:00-09:40 PERŞEMBE 09:00-09:40
46 SONER AZRAK MÜZİK SALI 09:50-10:30 PERŞEMBE 13:40-14:20
47 DAMLA ÖZDOĞRU MÜZİK PAZARTESİ 13:40-14:20 PERŞEMBE 09:00-09:40
48 EMRE YEŞİL MÜZİK SALI 09:50-10:30 PERŞEMBE 09:00-09:40
49 ELİF ÖZMEN DÖNMEZ (ZÜMRE BŞK) BEDEN EĞT. PAZARTESİ 12:50-13:30 PERŞEMBE 10:40-11:20
50 SERKAN V.TALASLIOĞLU BEDEN EĞT. SALI 12:50-13:30 PERŞEMBE 12:50-13:30
51 EKREM OCAK TENİS PERŞEMBE 13:40-14:20 SALI 13:40-14:20
52 MEHMET GÖK VOLEYBOL PERŞEMBE 13:40-14:20 SALI 13:40-14:20

Ansolon