2023 – 2024 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILI TED ADANA KOLEJİ ÖZEL ORTAOKULU 2.DÖNEM VELİ – ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ |
||||||
1 | ÖĞRETMEN ADI | BRANŞI | GÖRÜŞME GÜNÜ – 1 | GÖRÜŞME SAATİ – 1 | GÖRÜŞME GÜNÜ – 2 | GÖRÜŞME SAATİ – 2 |
2 | Ezgi AKSAN | PDR | RANDEVU ALINMASI GEREKMEKTEDİR | RANDEVU ALINMASI GEREKMEKTEDİR | ||
6 | Ferda EVİRGEN | TÜRKÇE | SALI | 14.20 – 15.00 | CUMA | 12.10 – 12.50 |
7 | Gizem A.ÖZDOLAP | TÜRKÇE | ÇARŞAMBA | 10.30 – 11.10 | CUMA | 14.20 – 15.00 |
8 | Derya SÖYLEMEZ | TÜRKÇE | SALI | 08.50 – 09.30 | PERŞEMBE | 08.50 – 09.30 |
9 | Hamit ALPASLAN | TÜRKÇE | PAZARTESİ | 14.20 – 15.00 | CUMA | 11.20 – 12.00 |
10 | Şükrü ARI | MATEMATİK | ÇARŞAMBA | 09.40 – 10.20 | CUMA | 13.30 – 14.10 |
11 | Birgül AYTOK | MATEMATİK | PAZARTESİ | 12.10 – 12.50 | PERŞEMBE | 10.30 – 11.10 |
12 | Ebru BUGA | MATEMATİK | PAZARTESİ | 11.20 – 12.00 | PERŞEMBE | 09.40 – 10.00 |
13 | Elif TATAR | MATEMATİK | PAZARTESİ | 12.10 – 12.50 | PERŞEMBE | 14.20 – 15.00 |
14 | Seda ATEŞ | FEN BİLİMLERİ | SALI | 11.20 – 12.00 | CUMA | 09.40 – 10.00 |
15 | Özlenen SERT | FEN BİLİMLERİ | PAZARTESİ | 11.20 – 12.00 | ÇARŞAMBA | 14.20 – 15.00 |
16 | Nimet Merve SAYGILI | FEN BİLİMLERİ | SALI | 11.20 – 12.00 | PERŞEMBE | 10.30 – 11.10 |
17 | Sema SÖKÜN | SOSYAL BİL. | ÇARŞAMBA | 14.20 – 15.00 | PERŞEMBE | 09.40 – 10.20 |
18 | Burak YILDIRIM | SOSYAL BİL | PAZARTESİ | 09.00 – 09.40 | ÇARŞAMBA | 12.00 – 12.50 |
19 | Ozan YALIMKILINÇ | DİN KÜLT. | PAZARTESİ | 10.30 – 11.10 | ÇARŞAMBA | 15.05 – 15.45 |
20 | Yusuf ÜSTÜNER | DİN KÜLT. | ÇARŞAMBA | 11.20 – 12.00 | PERŞEMBE | 11.20 – 12.00 |
21 | Ebru GÜÇLÜ (BÖLÜM BŞK) | İNGİLİZCE | SALI | 12.10 – 12.50 | ÇARŞAMBA | 12.10 – 12.50 |
22 | Hüseyin TOYGANÖZÜ | İNGİLİZCE | CUMA | 15.30 – 16.10 | CUMA | 15.30 – 16.10 |
23 | Tuğçe DALGINLI BOZKURT | İNGİLİZCE | SALI | 14.20 – 15.00 | CARSAMBA | 15.50 – 16.30 |
25 | Cansu AKIN | İNGİLİZCE | SALI | 09.00 – 11.00 | CARSAMBA | 09.00 – 11.00 |
26 | Ayşe Beste KANCAR | İNGİLİZCE | PAZARTESİ | 09.40 – 10.20 | ÇARŞAMBA | 09.40 – 10.20 |
27 | Mehmet Ali ERKASAP | İNGİLİZCE | PAZARTESİ | 13.30 – 14.10 | PERŞEMBE | 09.40 – 10.20 |
28 | Özlem İĞNECİ | İNGİLİZCE | PAZARTESİ | 10.30 – 11.10 | PAZARTESİ | 11.20 – 12.00 |
29 | Didem DOĞAN | İNGİLİZCE | SALI | 09.40 – 10.20 | CUMA | 11.20 – 12.00 |
30 | Zehra KARŞI ÖZÜDOĞRU | ALMANCA | PAZARTESİ | 08.50 – 09.30 | SALI | 15.05 – 15.45 |
31 | Asya ES | ALMANCA | SALI | 08.50 – 09.30 | ÇARŞAMBA | 15.05 – 16.30 |
32 | Ahmet AYHAN | BİLİŞİM TEK. | SALI | 08.50 – 09.30 | CUMA | 14.20 – 15.00 |
33 | Naime FİDAN | GÖRSEL SAN. | PAZARTESİ | 10.30 – 11.10 | PERŞEMBE | 14.20 – 15.00 |
34 | İzlem YENER BÜYÜKÖZER | TEKNOLOJİ TASARIM | ÇARŞAMBA | 08.50 – 09.30 | CUMA | 08.50 – 09.30 |
35 | Betül POLATDEMİR | MÜZİK | PAZARTESİ | 09.40 – 10.20 | CUMA | 13.30 – 14.10 |
36 | Soner AZRAK | MÜZİK | ÇARŞAMBA | 15.05 – 15.45 | PERŞEMBE | 09.40 – 10.20 |
37 | Damla KARAHAN | MÜZİK | SALI | 10.30 – 11.10 | ÇARŞAMBA | 10.30 – 11.10 |
38 | Emre YEŞİL | MÜZİK | ÇARŞAMBA | 09.40 – 10.20 | PERŞEMBE | 09.40 – 10.20 |
39 | Fırat GÜVENÇ | BEDEN EĞİTİMİ | PAZARTESİ | 10.30 – 11.10 | SALI | 10.30 – 11.10 |
40 | Can GÜLTEKİN | BEDEN EĞİTİMİ | ÇARŞAMBA | 13.30 – 14.10 | ÇARŞAMBA | 14.20 – 15.00 |