12 Şubat 2018

TED Adana Koleji Özel Anadolu Lisesinin Young Guru Academy’deki başarısı…
YGA bir Liderlik Okulu’dur, uluslararası bir sivil toplum örgütüdür. 2000 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmayı hayal eder. Bu hayalini geleceğin liderlerini keşfederek ve onları bensiz liderler olarak yetiştirerek gerçekleştirir. YGA Liderleri liderlik kabiliyetlerini, daha iyi bir dünya için birlikte hayal kurup, projelendirip, hayata geçirirken; hayatın içinde geliştirirler.

Her yıl binlerce başvuru içerisinden sadece 50 kişinin bu programa katılmaya hak kazandığı kişiler; YGA Liderlik Programında üst düzey yönetici, akademisyen, sanatçı ve bilim insanlarından oluşan, aralarında Prof. Aziz Sancar, Prof. Doğan Cüceloğlu, Ahmet Bozer, Prof. Çiğdem Kağıtçıbaşı gibi isimlerin yer aldığı YGA Hayal Ortaklarından 1.000 saatin üzerinde eğitim alırlar.

YGA Liderlik Programını üstün başarı ile tamamlayan YGA’lılar; Londra, New York, Boston, ve Silikon Vadisin’nde gerçekleştirilen YGA Liderlik Kampı’na katılma hakkı kazanırlar.

YGA Keşfetme Kampı’na katılmaya hak kazanan ve bizi gururlandıran değerli öğrencimiz Duygu Gürler’e teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

ATATÜRK KÖŞESİ

#

TANITIM FİLMLERİMİZ
TED ADANA GAZETESİ

ŞİİR VE ÖYKÜ KİTAPLARIMIZ

BAĞLANTILAR

# # # # # # # # # # # #
# #